Reference

Master Internet, s.r.o.
S DS leasingem spolupracujeme od startu našeho podnikání. Jako začínající firma jsme potřebovali financování našich podnikatelských aktivit a díky dlouhodobé spolupráci se nám podařilo vybudovat fungující firmu s pevným místem na trhu.  Průběžné investice do nových technologií jsou v našem oboru nutné. Díky DS Leasingu máme jistotu, že pro další růst máme spolehlivého poskytovatele financování.
Záchranná služba Asociace samaritánů České republiky Praha-západ
Rychlá a kvalitní péče o naše pacienty je pro nás prioritou. S ní je spojená obnova našeho vozového parku. Díky nadstandardní spolupráci se společností DS Leasing můžeme dál zlepšovat naše služby. V naší spolupráci oceňujeme zejména rychlý a individuální přístup k řešení našich nestandardních požadavků.
FORBET moravia s.r.o.
Růst stavebnictví v posledních letech nám umožnil výrazné rozšíření našich podnikatelských aktivit. Abychom udrželi krok s vývojem na trhu, hledali jsme silného partnera pro financování dalšího rozvoje naší firmy. Díky DS Leasingu jsme radikálně rozšířili naše aktivity. Financování od nich není jen o pokrytí jednorázového požadavku. Naše spolupráce se rychle rozrostla na průběžnou.
Ondřej Lesovský
S pomocí D.S. Leasing, a.s., konkrétně s panem Přidalem, jsme řešili nákup těžké lesnické techniky. Byly nám nabídnuty různé formy financování a vše důsledně vysvětleno. Veškerá administrativa spojená s financováním byla rychle připravená k podpisu. Oceňuji především vysoce profesionální a zároveň přátelský přístup, se kterým jsem se v bankovních domech nesetkal.
Kovotlačitelství Hönig s.r.o.
Se společností D.S. Leasing, a.s. jsme začali spolupracovat v roce 2004. Za léta naší spolupráce jsme si ověřili kvalitu této společnosti, a i když jsme měli nabídky i od jiných finančních institucí, díky prověřené kvalitě bychom neměnili. Velice pozitivně oceňujeme nadstandardní jednání v oblasti financování. Jde o partnera pro naši společnost v plném slova smyslu, který nám pomáhá v rozvoji naší společnosti.
Václav Navláčil
V dnešní době není příliš standardní vyjadřovat poděkování za služby tímto způsobem, ale přístup obchodníka společnosti D.S. Leasing, a.s. byl pro mne příjemným překvapením. Musím konstatovat, že pan Ing. Přidal má velký přehled v oblasti finančních produktů a ověřil jsem si, že se na něj kdykoliv mohu obrátit o radu. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a osobně ho mohu každému doporučit. Oceňuji u něj zejména rychlost, důvěryhodnost a spolehlivost.