Seznam smluvních servisů

Hledáte-li servis nebo pneuservis, můžete využít sítě našich smluvních partnerů.
 

Seznam smluvních servisů

Klienti kteří mají vozidlo na operativní nájem by měli v případě poruchy nebo pravidelného servisu, využít sít našich smluvních servisů a pneuservisů.

V případě pravidelného servisu, poruchy nebo pojistné události si můžete po zadání značky vozidla a místa opravy vybrat servis, který bude nejlépe splňovat Vaše požadavky.

V případě požadavku nákupu sezonních pneumatik, oprav defektů, přezutí nebo uskladnění pneumatik, řidič vozidla může využít jakékoliv servisní místo společnosti BestDrive.

Pokud si nejste jistý, zda vámi vybraný servis patří do autorizované sítě, kontaktujte přímo naše pracovníky servisní linky na telefonu +420 603 299 373, kteří Vám poradí a doporučí nejbližší servisní místo.

Pro rychlejší přístup si můžete stáhnout naši mobilní aplikaci, se kterou budete mít přehled o dostupných servisních místech kdykoliv u sebe. 

Upozornění

Vážení klienti, 
dovolujeme si Vás upozornit, že automatické přesměrování příchozích plateb a inkas směrovaných na původní kód banky 6100 bude ukončeno ke dni 15. 5. 2023. Po tomto datu nebudou platby a inkasa s kódem 6100 realizovány.
Upravte si prosím své platební příkazy na nový kód banky 5500.
Děkujeme za pochopení.